Clad In Shadows - andeeria.pl

Forum Gildii Clad In Shadows na serwerze Andeeria

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-10-27 00:00:09

Keverus

Proud Member of Clad In Shadows

Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 29
Punktów :   

Dlaczego Horda?

Jestesmy gildia zrzeszajaca wojownikow Hordy... Nie wiem jak wy, ale zawsze gdy gram na jakimkolwiek serverze w WoWa, wybieram Hordę... Teraz pytanie: Dlaczego? Czekam na wasze odpowiedzi. Dlaczego wybraliście Hordę?


For the Horde!

Offline

 

#2 2007-10-27 13:43:35

Nevon

Moderator

4523611
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 30
Punktów :   

Re: Dlaczego Horda?

Ciezko powiedziec, do swiata WoWa wciagnal mnie kumpel, ktory notabene tez jest w naszej gildii a nazywa sie Blob. On gral wtedy w hordzie i dlatego ja tez zaczalem po tej stronie. Z reszta to chyba nie jedyny powod, zawsze pociagala mnie ta ciemniejsza strona wole grac dajmy na to hamskim orkiem, zjaranym trolem czy brutalnym taurenem niz praworzadnym czlowiekiem, czy jakims szlachetnym night elfem. Jedyny powod dla ktorego gram blood elfem w hordzie to ze bylem ciekaw no i jest po prostu najlepszy na maga nigdy nie gralem w ally i nie mam takiego zamiaru. zasady to zasady pozdro, czekam na dalsze wypowiedzi.

Offline

 

#3 2007-10-29 15:25:34

Ugruka

Moderator

6388105
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 36
Punktów :   

Re: Dlaczego Horda?

Hmm trudne pytanie ogolnie zawsze gralem i bende gral chorda poniewasz ta frakcja jest wojownicza zla i strzaszna. A nie jak pokemonowe ally . No i mam tu swoich kumpli po tej stronie i oni mie w to wkrecili :d

Offline

 

#4 2007-10-30 11:55:09

Trep

Proud Member of Clad In Shadows

Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: Dlaczego Horda?

W sumie to ja w hordzie jestem gdyz uwielbialem orkow w warze 3^^

Offline

 

#5 2007-11-02 11:26:18

Keverus

Proud Member of Clad In Shadows

Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dlaczego Horda?

No mnie tez przyciaga ten MROK... To ZŁO... I tez mam kumpla w Hordzie. Kumpla ktory mnie wciagnal w WoWa... Jeszcze praktycznie nic nigdy w WoWie nie osiagnalem. Caly czas sie ucze. Niedawno zaczalem moja przygode z Warcraftem.


For the Horde!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.qqteam.pun.pl www.pszzp.pun.pl www.eeitp.pun.pl www.zlotbtw.pun.pl www.abnormals.pun.pl